Українські старшокласники привезли одну золоту та дві срібні нагороди з Міжнародної олімпіади з інформатики, що відбулась в Ірані.

Золоту медаль вдалось вибороти учню 11 класу навчально-виховного комплексу “Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка – гімназія” (Кіровоградщина) Антону Ципко.
А одинадцятикласник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Станіслав Томаш повертається додому зі “сріблом”. Таку ж нагороду отримав і учень 10 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія” Ілля Коваль.

Цьогоріч Міжнародна олімпіада з інформатики проходила у місті Тегеран (Іран) з 27 липня до 4 серпня. На ній змагались 318 учасників з 84-х країн світу.

Нагадуємо, що українські школярі у липні вже ставали призерами інших міжнародних олімпіад. На змаганнях з хімії, математики і фізики вони вибороли 14 медалей, а з біології – 4. Попереду у них ще 3 олімпіади – з географії, астрономії та екології, які пройдуть у серпні-листопаді.

Довідка: Міжнародна олімпіада з інформатики стартувала у 1989 році. Представники України у ній беруть участь протягом 25 років. За цей час українські школярі здобули 8 золотих, 24 срібні та 44 бронзові нагороди.