Через низький рівень знань багатьох вчителів англійської мови, Британська Рада в Україні разом з ініціативою “Go-Global” розробляє програми для допомоги вчителям іноземних мов. Про це заявив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час наради методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти. За його словами, багато вчителів з іноземної мови не мають рівня володіння мовою B1.

Відтак міжнародні організації взялись допомогти з вирішенням цієї проблеми – вони готуватимуть навчальні програми для вчителів.
Зокрема, Міністерством вже підписано меморандум про співпрацю з міжнародним видавництвом MM Publication.
Крім того, Павло Хобзей повідомив, що МОН планує завдання з аудіювання у державній підсумковій атестації в 2016 році.
“Міністерство разом з Українським центром оцінювання якості освіти готове провести апробацію аудіювання з іноземної мови у 2016 році”, – зазначив чиновник.

МОН прийнято рішення, що ДПА з іноземної мови відбудеться у загальноосвітніх навчальних закладах на базі програми розробленою МОН для ЗНО, яке буде проводитись у 2017 році.

Окрім того, завдання ДПА для всіх учнів 11 класу складатимуться з окремого зошита для учня, а також окремого листка відповідей, завдання з усіх іноземних мов будуть однаковими.

Усі матеріали, які стосуються англійської мови будуть розміщені на сайті Міністерства у розділі “2016 – рік англійської мови в Україні”.

“Ми звернулися до “Go-Global” для того, щоб кожна дитина змогла отримати безкоштовно комплект для проходження державної підсумкової атестації з іноземної мови. Кожна школа також безкоштовно отримає комплект матеріалів”, – зазначила головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко. Джерело