Американський 14-річний школяр придумав як країні заощадити $370 млн. на рік.

В США 14-річний школяр Сувір Мірчандані з Піттсбурга придумав спосіб економії майже 400 мільйонів доларів на рік. Для цього потрібно всього лише змінити шрифт на офіційних документах. Перехід на Garamond дозволить його школі економити 21 тисячу доларів на рік.

Школяр пропонує просте рішення, яке дозволить, за його розрахунками, економити 370 мільйонів доларів на рік. Причому, для цього не потрібно когось звільняти чи вкладати великі кошти. Достатньо лише замінити на всіх офіційних паперах і документах шрифт: Times New Roman та Century Gothic на Garamond.

Хлопчик ще в школі звернув увагу на те, як багато різних документів і матеріалів, надрукованих на принтері, роздають їм вчителі. Він навів довідки і з’ясував, що на друк уряд США витрачає щороку 1,8 мільярда доларів. Виявляється, у перерахунку на вагу чорнило для принтерів коштує значно дорожче парфумів Chanel №5: 75 і 38 доларів за унцію відповідно.

Хлопчина провів ряд експериментів і дійшов висновку, що витрата чорнила дуже сильно залежить від друкованого шрифту. Він встановив, що одним з найбільш економічних і дешевих у цьому плані є Garamond, який дозволяє витрачати чорнила на 30% менше, ніж при використанні, скажімо, таких поширених шрифтів, як Times New Roman та Century Gothic. У масштабах його школи під Піттсбургом, стверджує Сувір Мірчандані, перехід на Garamond дозволить економити 21 тисячу доларів на рік, а в масштабах всієї країни, пише Times, 370 мільйонів доларів.