Що таке ISIC?

Міжнародне студентське посвідчення ISIC — незмінний супутник студента-мандрівника. Це ваш ключ до тисяч студентських знижок, доступних вдома та за кордоном!

Міжнародне Студентське Посвідчення ISIC — це:

  • єдине офіційно визнане міжнародне студентське посвідчення особи. Нанесення на посвідчення особистих даних учня: прізвища, імені, дати народження, фотографії, особистого підпису, індивідуального номера та строку дії карти дозволяє ISICбутидостовірним та авторитетним національним і міжнародним документом;
  • доступ до національної і міжнародної студентської дисконтної системи в Україні та у всьому світові. Одержання знижок від 5% до 100% при придбанні залізничних, автобусних та авіаквитків, на проїзд у міському транспорті, на оплату за проживання в готелях, знижки на громадське харчування, медичне обслуговування, одержання знижок на покупки в магазинах, при відвідуванні спортивних і культурних заходів, музеїв, визначних пам’яток та інші послуги. Студенти з ISIC можуть придбати спеціальну недорогу страховку для подорожі (International Student Insurance Service). Більше 35000 знижок!
  • доступ до міжнародної безкоштовної екстреної телефонної інформаційної служби “Help Line”, куди можна звернутися у разі виникнення юридичних, медичних та інших проблем;
  • доступ до міжнародної студентської системи комунікацій ISIConnect;
  • знижка на міжнародні телефонні переговори з будь-якої країни світу до 70%, голосова пошта, безкоштовна електронна пошта, віртуальний електронний сейф;
  • доступ до національної та міжнародної студентської інформаційної системи;
  • можна зробити картку ISIC/Visa Electron — це і студентський квиток, і кредитка. З її допомогою можна розраховуватися в магазинах і кафе, одержувати грошові перекази, користуватися всіма знижками, наданими за ISIC, і здійснювати величезну кількість інших операцій.

Оформити ISIC можуть студенти/аспіранти денних і вечірніх відділень, державних та комерційних навчальних закладів; учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв і гімназій віком від 12 років.

Для оформлення ISIC необхідні такі документи:

  1. Одна фотокартка розміром 3х4 (кольорова чи чорно-біла).
  2. Будь-який документ, що підтверджує статус студента (чинний студентський квиток, заліковка, довідка або лист з навчального закладу).
  3. Закордонний або загальногромадянський паспорт (свідоцтво про народження).

Оформити ISIC сьогодні можна в багатьох вищих навчальних закладах України, причому це можуть зробити і студенти, котрі не навчаються в даному вузі. Можна оформити ISIC і в деяких великих туристичних компаніях.

Документ діє протягом 16 місяців, з вересня поточного року по грудень наступного року, тому рекомендуємо оформляти ISIC у вересні чи жовтні, аби не втратити частини строку його дії.

До відома…

Міжнародну Конфедерацію Студентського Туризму ISTC (International Student Travel Confederation) було засновано за ініціативою ЮНЕСКО у 1949 році, її головна мета — сприяти розвитку студентського туризму, освітніх і культурних обмінів, заохочувати поширення знань про різні країни та культури і тим самим сприяти зміцненню взаєморозуміння між народами.

Однією з 5-ти асоціацій, що входять до ISTC, є Асоціація Міжнародного Студентського посвідчення ISIC (International Student Identify Card). Основне завдання посвідчення ISIC — служити інтересам учнівської молоді та забезпечувати всесвітнє “положення студента”. Зараз ISIC діє в 109 країнах світу. Щороку більш ніж 4,5 мільйонів студентів у всьому світі стають власниками карток ISIC.