ПОРЯДОК надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України.

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Указу Президента України від 31 березня 1999 р. N 309 (309/99) “Про заходи щодо впорядкування механізму надання пільгового проїзду окремим категоріям студентів і учнів”.

2. Пільговий проїзд у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України встановлюється в розмірі половини вартості квитка для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від форм власності. (Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №1192 (1192-2004-п) від 08.09.2004).
Для проїзду у поїздах приміського і міжміського сполучення студенти та учні придбавають квитки за половину їх вартості у загальних і плацкартних вагонах.

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/309/99