Ця історія, яка взята з сайту feel-feed.ru, вже набуває поширення в Інтернеті і дуже сподобалася нашій редакції. Ми в захваті від вчинку героя цієї розповіді, тішимося з того, що у РФ є люди, які в негативних ситуаціях ведуть себе гідно, і маємо надію, що багато людей зробили б так само.

Отже, історія… Мій друг має досить прибутковий бізнес, хоча нікому цього не афішує (велосипед, майка, рюкзак, джинси – в цьому весь він). У школі, де вчиться його донька, група батьків вирішила поміняти в класі парти, хоча, вони були в нормальному стані…парта Ерісмана Доречі, хто не знає, це – парти Ерісмана.

Але захотілося нові. Після обговорень батьки розділилися на дві нерівні групи: ті, хто міг скинутися, і ті семеро людей, які відмовилися (банально немає зайвих грошей). Але останніх поставили перед фактом, що їхні діти будуть сидіти за старими партами. Коли мій друг запропонував скинутися трохи більше і купити парти на всіх, то батьки покрутили пальцем біля скроні: “Чому ми повинні за когось платити, якщо немає грошей – нехай сидять за старими партами”. То ж він взагалі відмовився скидатися. На його слова, що це призведе до розколу класу на “бідних” і “багатих”, його “послали” мало не відкритим текстом.

Настав день, коли у клас завезли нові парти…шкільні парти

Чотири старі парти посунули назад у кут, справило враження наче там утворилося гетто з учнів-жебраків. Але “мамашки” сяяли. Коли наш герой спитав чи це не нагадує їм сюжет з “Нашої Раші” про платного і безкоштовного пацієнта, отримав відповідь: “Нє, ну, а чьо!? Можем сєбє ето позволіть!”

Це тривало рівно один день. А наступного дня учні прийшли до школи і побачили на місці старих парт нові…шкільні парти

І нові стільці…
шкільний стілець

Після цього ті “мамці” бігають і верещать, що це дискримінація, що їхніх дітей принижують, і що все має бути однаковим для всіх, чим дуже тішать мого друга.

На притння одного з папаш “Навіщо ти це зробив?”, відповідає: “Вважай, що це був соціальний експеримент. Ви ж самі забажали, щоб у однієї частини дітей парти були кращими за інших, то так воно і вишло!”