Якщо у нас і в багатьох інших країнах запитують “Який у вас знак Зодіаку?”, то в Японії: “Яка у вас група крові?». На думку японців, група крові у великій мірі визначає характер та індивідуальні особливості кожної людини. Це підтверджують дослідження японського вченого Номі, в якому брало участь більше мільйона японців. Ось коротко основні риси, які Номі приписує відповідній категорії.

І група. Ви прагнете бути лідером. Якщо поставите собі мету, будете боротися за неї, поки не досягнете. Вмієте вибирати напрямок для руху вперед. Вірите у свої сили, не позбавлені емоційності. Однак у вас є і слабкості: ви дуже ревниві і метушливі, а крім того, хворобливо амбітні.

II група. Ви любите гармонію, спокій і порядок. Добре працюєте з іншими людьми. Крім того, чутливі, терплячі і доброзичливі. Серед ваших слабкостей – упертість і нездатність розслаблятися.

III група. Ви сформований індивідуаліст – явний, неприкритий, схильний вчиняти так, як вам подобається. Легко пристосовуєтеся до всього, гнучкі, не страждаєте відсутністю уяви. Проте бажання бути незалежним іноді може бути зайвим і перетворитися на слабкість.

IV група. Ви спокійні і врівноважені, зазвичай люди вас люблять і добре почувають себе з вами. Вмієте розважати їх, одночасно тактовні і справедливі по відношенню до оточуючих. Але іноді дуже різкі, а крім того, довго вагаєтеся і насилу приймаєте рішення.

Залишити відповідь